تصاویری از شهرستان اهر

حمایت از طرح‌های پژوهشی با رویکرد اقتصادی

نوشته شده توسط Ghazal. Posted in اخبار بهمن ماه 95 ارسباران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر در جمع خبرنگاران گفت: از طرح‌های پژوهشی و پایان‌نامه‌هایی که دارای توجیه فنی و اقتصادی باشند حمایت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آراز بار به نقل از ایسنا، دکتر عباسعلی شکری افزود: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از طرح های پژوهشی اساتید و دانشجویانی که ایده های آنها قابلیت تبدیل به تولید انبوه بوده و مورد تأیید دستگاه های مرتبط قرار گیرد این دانشگاه از طرح های فوق حمایت می کند و آمادگی دارد در قالب شرکت های دانش بنیان از آنها حمایت کند.

وی، با اشاره به رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی که درآمدزایی غیر از شهریه دانشگاه می باشد حوزه پژوهش و فناوری واحد اهر با دارا بودن آزمایشگاه ها و کارگاه ها در رشته های مختلف که مجهز به فناوری های نوین می باشد آماده همکاری و امضاء تفاهم نامه های پژوهشی و تحقیقاتی و بین بخشی با ادارات و سازمانهای مختلف می باشد.

این مقام مسئول افزود: با سیاست های جدید دانشگاه آزاد اسلامی برای طرح پژوهشی و پایان‌نامه ای که قابلیت تجاری سازی داشته و درآن درآمدزایی تعریف شود، تسهیلات و تمهیدات ویژه ای تدارک دیده است.

وی، تأکید کرد با رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی انتظار داریم اساتید، دانشجویان در ارتقاء کمی و کیفی پایان‌نامه ها تلاش مضاعف نمایند.

وی، در پایان یادآور شد در این راستا با تشکیل جلسات با روسای دانشکده ها و مدیران گروه، امور پایان‌نامه ها توصیه شده بر کیفیت بخشی پایان‌نامه ها نظارت کافی و لازم را داشته باشند.