امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیرکل دفتر همکاری‌های بین‌الملل گمرک ایران در جریان بازدید از اداره‌کل گمرک آستارا گفت: فعالیت مرزهای آستارا، جلفا و بیله‌سوار براساس مصوبات کمیسیون‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به صورت 24 ساعته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه آرازبار (ارسباران) به نقل از خبرگزاری فارس از آستارا، حسین کاخکی عصر امروز در جریان بازدید از اداره‌کل گمرک این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فعالیت مرزهای آستارا، جلفا و بیله‌سوار براساس مصوبات کمیسیون‌های مشترک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان به صورت 24 ساعته شد.

وی با بیان اینکه 24 ساعته شدن فعالیت مرزهای آستارا، جلفا و بیله‌سوار براساس هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده با مقامات هم‌مرز به صورت رسمی از امروز آغاز می‌شود گفت: هماهنگی برای 24 ساعته شدن فعالیت مرزهای آستارا، جلفا و بیله‌سوار دو طرفه بوده و مقامات گمرک جمهوری آذربایجان نیز دراین‌باره همکاری کرده‌اند.

مدیرکل دفتر همکاری‌های بین‌الملل گمرک جمهوری اسلامی ایران با اشاره به استقرار گمرک در بارانداز ریلی آستارا-آستارا افزود: برای تبادل اطلاعات بین گمرک آستارای ایران و جمهوری آذربایجان به زیرساخت‌هایی در بارانداز ریلی آستارا- آستارا نیاز داریم که امیدواریم شرکت طرف قرارداد این زیرساخت‌ها را فراهم کند.