فرماندار شهرستان اهر: اهر 4500 بیکار دارد

نوشته شده توسط اميد محمدي. Posted in اخبار تیر ماه 95 ارسباران

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

فرماندار شهرستان اهر با بیان اینکه هم اکنون بالغ بر 4 هزار و 500 نفر جوان جویای کار در این شهرستان وجود دارد، گفت: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اقدامات عملی برای حل مشکلات 47 واحد تولید و خدماتی آغاز شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سیدمحمد عابدی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات و موانع تولید واحدهای تولیدی شهرستان اهر که با حضور استاندار آذربایجان‌شرقی تشکیل شد، با ارائه گزارشی از واحدهای تولیدی فعال و غیر فعال این شهرستان اظهار داشت: در این شهرستان اکیپ ویژه با مشارکت ادارات مرتبط برای بررسی مشکلات واحدهای تولیدی تشکیل که با حضور در واحدهای تولیدی بصورت میدانی از نزدیک مشکلات این واحدها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

رئیس کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری اهر گفت: در قالب سند راهبردی و برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اقدامات عملی برای حل مشکلات 47 واحد تولیدی، خدماتی نیمه‌فعال و غیرفعال آغاز شده که امیدواریم با حمایت گروه رفع موانع تولید استان قدم‌های اساسی برداریم.

فرماندار اهر، گفت: برای دو سال آتی با برنامه‌ریزی انجام شده و با راه‌اندازی طرح‌های در دست اجرا تولیدی و صنعتی زمینه برای اشتغال یک هزار و 500 نفر فراهم خواهد شد.

عابدی، افزود: هم اکنون بالغ بر 4 هزار و 500 نفر جوان جویای کار در این شهرستان وجود دارد که امیدواریم با عنایت ویژه دولت تدبیر و امید شاهد رشد و توسعه در بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعتی، معدن و گردشگری در منطقه باشیم.