امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ارسباران و کلیبر را محور طبیعت گردی منطقه دانست.

به گزارش خبرنگار مهر در کلیبر، سیدرضا موسوی پیش از ظهر شنبه در همایش توسعه و سرمایه گذاری شهرستان کلیبر و بخش خداآفرین گفت: وجود جنگلهای انبوه و منحصر به فرد ارسباران، جاذبه های طبیعی، بناهای تاریخی، و مردمانی مهمان نواز از مهمترین جاذبه های این منطقه می باشد.

موسوی به اقدامات انجام گرفته در سالهای اخیر برای جذب گردشگران مختلف به منطقه اشاره کرد و گفت: ساخت و تجهیز زیرساختهای گردشگری، توجه ویژه به مناطق نمونه و روستاهای هدف گردشگری و معرفی منطقه موجبات رشد حضور گردشگران مختلف منطقه را فراهم آورده است.

به گفته معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور توجه جدی تر به مقوله گردشگری و سرمایه گذاری می تواند موجب رشد و توسعه همه جانبه منطقه گردد و کلیبر توانمندی و پتانسیل این توجه را دارد.

تراب محمدی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی نیز ابراز امیدواری کرد اقدامات دولت بتواند موجب رشد و گسترش فعالیت های حوزه گردشگری و جلب توجه و همکاری سرمایه گذاران گردد.

به گفته محمدی، شهرستان زیبا و تاریخی کلیبر می تواند با تحقق برنامه ریزی های انجام گرفته، به قطب مهم و موثری در زمینه گردشگری به خصوص طبیعت گردی تبدیل شود.

همایش توسعه و سرمایه گذاری شهرستان کلیبر و بخش خداآفرین با حضور محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهوری، وزیر امور اقتصادی و دارایی، معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی در این شهرستان در حال برگزاری است.