اخبار

تلاش برای ثبت جهانی بازی های محلی در ارس

نوشته شده توسط اميد محمدي. Posted in اخبار پاییز 1396

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس گفت: بازی های محلی در ارس ساماندهی شده و تلاش می کنیم تا آنها را ثبت جهانی کنیم. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ارسباران (آرازبار) به نقل از فرینا، یوسف داداش زاده در گردهمایی معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد کشور در تهران و در محل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اکثر اقدامات انجام شده در منطقه آزاد ارس با محوریت جامعه محلی و با نظارت سازمان منطقه آزاد ارس انجام می شود.
وی ادامه داد: در حوزه سخت افزاری اقدامات بسیار مهمی در منطقه آزاد ارس انجام شده و در تلاش هستیم در حوزه نرم افزاری هم تغییراتی ایجاد کنیم.
داداش زاده افزود: دوره های آموزشی بعد از تفویض اختیار سازمان غذا و دارو در منطقه در حال برگزاری است آنچه در حوزه غذا و دارو در این منطقه مهم است تضمین سلامت مردم است.وی تاکید کرد: هر موفقیتی که در منطقه آزاد ارس کسب می شود حاصل تلاش های گروهی در مجموعه است و تاکید ما بر احیای پایگاهای هنری در مناطق است.
چهاردهمین گردهمایی معاونین، مدیران و دبیران شورای راهبردی فرهنگی، اجتماعی و گردشگری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی روزهای 23 و 24 آبان ماه در تهران با شعار «از تغییر گفتمان تا گفتمان تحول» برگزار شد.