بجای کمیت برنامه‌های «تبریز ۲۰۱۸» کیفیت‌ آن‌ها را افزایش دهیم

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

رئیس افتخاری ستاد ملی سیاست‌گذاری «تبریز ۲۰۱۸» گفت: بجای اینکه تعداد برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ را بالا ببریم، باید تلاش کنیم کیفیت آن‌ها را ارتقا ببخشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ارسباران (آرازبار) به نقل ازخبرگزاری مهر، محمدرضا نعمت‌زاده صبح امروز در دوازدهمین جلسه ستاد استانی تبریز ۲۰۱۸ که در استانداری آذربایجان شرقی با حضور اعضای این ستاد برگزار شد، گفت: بجای اینکه تعداد برنامه‌های تبریز ۲۰۱۸ را بالا ببریم، باید تلاش کنیم کیفیت آن‌ها را ارتقا ببخشیم.

وی ادامه داد: اگر هربخش و دستگاهی متولی یک برنامه جدی و خوب باشد و جزئیات برگزاری آن را همراه با زمانبندی مشخص اعلام کند، قطعا شانس موفقیت بیش‌تری در سال ۲۰۱۸ خواهیم داشت.

رئیس افتخاری ستاد تبریز ۲۰۱۸ همچنین اعلام کرد: در سایت به خصوصی که برای تبریز ۲۰۱۸ تدارک دیده شده است، باید تمام برنامه‌ها با روزشمار معینی در آن درج شوند تا مخاطبان سایت بتوانند به برنامه‌های ویژه تبریز ۲۰۱۸ همراه با جزئیات دسترسی داشته باشند.

وی تکیه بر ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های استانی و شهری را یکی از ضروریات تبریز ۲۰۱۸ دانست و اظهار کرد: فرش تبریز، کیف و کفش چرم تبریز، شعر، خوشنویسی، مشاهیر بین‌المللی و... همه می‌توانند بهترین‌ برندهای تبریز برای معرفی ظرفیت‌های آن باشند.

نعمت‌زاده با اشاره بر اهمیت تبلیغات برای جذب گردشگران داخلی و خارجی، اعلام کرد: امروز با پروازی که من توسط یک هواپیمایی محلی تبریز داشتم، حتی روی اجناسی که در هواپیما مثل کاغذدستمالی وجود داشت، لوگو تبریز ۲۰۱۸ درج نشده بود و همه این‌ها حاکی از ضعف ما در موضوع تبلیغات هست.

رئیس افتخاری ستاد تبریز ۲۰۱۸ در پایان تاکید کرد: تا زمانی که بخش خصوصی درگیر کارهای اجرایی تبریز ۲۰۱۸ نشود، موفقیتی در این زمینه حاصل نخواهد شد و به همین علت مدیران استانی باید زمینه را برای حضور بخش خصوصی فراهم سازند.