امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سومین دوره مسابقات موتورکراس قهرمانی کشور روز جمعه با حضور 69 ورزشکار از 12 استان در مجموعه ورزشی ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار شد.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی در این زمینه به خبرنگار ایرنا گفت: در این دوره از مسابقات 12 تیم از استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی، اصفهان، تهران و توابع، مرکزی، کرمان، همدان، قزوین، هرمزگان، یزد، البرز و بوشهر شرکت کردند.
رضا رمضانی با بیان اینکه شرکت کنندگان در 2 گروه جوانان و پیشکسوتان با یکدیگر به رقابت پرداختند افزود: شرکت کنندگان نوجوان در کلاس 65، 150، 250 و 450 سی سی و پیشکسوتان در کلاس 250 و 450 سی سی و در مسافت هزار و 140 متر با یکدیگر رقابت کردند.

*قهرمانی تیم تهران در سومین دوره مسابقات موتورکراس
دبیر هیات موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان رضوی هم با معرفی تیمها و نفرات نفرات برتر این مسابقات به خبرنگار ایرنا گفت: در بخش تیمی استانهای تهران، خراسان رضوی و کرمان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند و در بخش انفرادی هم در کلاس موتور 65 سی سی علیرضا حسین احمدی از هرمزگان، محمدحسین دانشگر از خراسان جنوبی و میلاد هادی نژاد از خراسان رضوی رتبه های برتر را بدست آوردند.
محمد خاکبان رضا ادامه داد: در کلاس موتور 150 سی سی هم محمدحسین دانش پژوه و پیمان علیزاده هر 2 نفر از تهران و ارشیا کریم پور از هرمزگان رتبه های نخست تا سوم را کسب کردند.
وی با بیان اینکه علی برزوزاده از خراسان رضوی، علیرضا پرورش و وفا نادری از تهران هم در کلاس 250 سی سی مقامهای برتر را بدست آوردند ادامه داد: در کلاس موتور 450 سی سی مرات نراقی از تهران، محمد خانی از خراسان جنوبی و اسماعیل صابر از هرمزگان رتبه های نخست را بدست آوردند.
او افزود: در کلاس موتور 250 سی سی پیشکسوتان هم فرهاد عبدالله زاده از تهران، جواد بیدی از خراسان رضوی و امیر عسکری از قزوین موفق به کسب عناوین برتر این مسابقات شدند.
وی گفت: جواد زنجانیان از تهران، اکبر بروشکی از خراسان رضوی و فریدون محمدان از تهران هم رتبه های برتر کلاس 450 سی سی پیشکسوتان را کسب کردند.
مسابقات موتور کراس در هر فصل یک مرتبه برگزار می شود و سومین دوره این مسابقات برای نخستین بار در مشهد برگزار شد.
کانال تلگرام ایرنا خراسان رضوی به نشانی telegram.me/irnamashhad برای دسترسی و دریافت سریع و فوری به اخبار منتخب در همه حوزه های خبری و تصویری فعال است.