امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 
رئیس مجمع نمایندگان مطرح کرد : آذربایجان را از مهاجرفرستی به مهاجرپذیری تبدیل کنیم/ پیام مردم آذربایجان به رئیس‌جمهور در خصوص وزرای نیرو و علوم
رئیس مجمع نمایندگان استان خطاب به وزیر کشور گفت: جناب وزیر، پیام مردم استان را به رئیس جمهور برسانید و دو مسوول استانی را برای وزرات نیرو یا علوم پیشنهاد می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ارسباران (آرازبار) به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، ضیاءالله اعزازی بعد از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه استانداران استان اظهار کرد: از رئیس جمهور برای انتخاب شایسته دکتر جبارزاده به عنوان معاون سیاسی وزیر تقدیر می‌کنیم.وی افزود: برای آقای خدابخش نیز آروزی موفقیت در سمت جدید داریم و امیدواریم برای توسعه استان گام‌های مؤثری بردارند.

این مسوول تاکید کرد: باید دست به دست دهیم و استان را در شأن مردم آذربایجان آباد سازیم.وی اعلام کرد: باید با تکیه بر ظرفیت‌های این استان و اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان مهاجرت مردم این منطقه را کاهش دهیم و با افزایش اشتغال‌زایی بیکاری را ریشه‌کن سازیم.

نماینده مردم بناب در مجلس اظهار داشت: امیدواریم در خصوص دو گزینه وزارت نیرو و علوم، پیام مردم را به رئیس جمهور برسانید که یکی از نیروهای خدوم آذربایجان در این دو وزارت به کار گرفته شود.