لغو مجوز فعالیت شش دفتر خدمات مسافرتی در آذربایجان شرقی

نوشته شده توسط اميد محمدي. Posted in اخبار بهار 1396

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی گفت: مجوز فعالیت شش دفتر خدمات مسافرتی در این استان لغو شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ارسباران (آرازبار) به نقل از روابط عمومی این اداره کل، فرشاد رستمی اظهار کرد: بر اساس رأی کمیسیون فنی و نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، پروانه بهره برداری شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری سراج خضراء، ساوالان سیرآذر و دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری سفرگسترآذران، آراز گشت کلیبر، بهشت ارسباران و کران تا کران به علت عدم رعایت قوانین و مقررات جاری و بی توجهی به تذکر و اخطارها، به استناد آیین نامه نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری مصوب هیأت وزیران مجوز فعالیت آنها در حوزه بند فعالیت (ب) گردشگری لغو شد.

وی ادامه داد: نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان توسط این معاونت انجام و با دفاتری که قوانین را رعایت نکنند، برخورد جدی صورت می گیرد.
رستمی با تاکید بر نظارت مستمر بر فعالیت شرکت ها و دفاتر مسافرتی و گردشگری استان، گفت: برای فراهم کردن زیرساخت های لازم برای توسعه و رونق صنعت گردشگری و ارائه خدمات مطلوب به گردشگران در سال 2018، بازرسی مستمر از فعالیت اماکن و تاسیسات گردشگری صورت خواهد گرفت.
در حال حاضر 223 دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری در آذربایجان شرقی فعالیت می کنند.