امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی منطقه ارسباران (آرازبار) به نقل از خبرگزاری مهر؛ معاون اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی گفت: با شرایط فصلی و محلی فعلی در روز طبیعت شاهد بارش برف در شهرستان‌های اهر، کلیبر و ورزقان هستیم.

محمد اشجعی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته میزان بارش باران در تبریز ۵.۴ میلی‌متر بوده است، اظهار کرد: بیشترین بارش‌های آذربایجان شرقی در طول ۲۴ ساعت گذشته مربوط به شهرستان هریس و کمترین شهرستان سراب است.

وی بابیان اینکه تاکنون از شهرستان چاراویماق بارندگی گزارش نشده است، ادامه داد: با شرایط فصلی و محلی فعلی در روز طبیعت شاهد بارش برف در شهرستان‌های اهر، کلیبر و ورزقان هستیم.

معاون اداره کل هواشناسی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه در روز طبیعت بارش باران و برف در نیمه شمالی استان پیش‌بینی‌شده بود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی ما در این روز و برای بعد از ظهر آغاز بارندگی‌ها در نیمه جنوبی استان است.

اشجعی اضافه کرد: بارش باران به‌صورت رگباری و رعد و برق و در برخی مناطق و با توجه به شرایط فصلی و محلی احتمال بارندگی شدید در برخی از مناطق آذربایجان شرقی وجود دارد که بر اثر این بارش‌ها احتمال آب‌گرفتگی معابر عمومی و سیل آبی شدن رودخانه‌ها نیز وجود خواهد داشت.